Inetligentne domy Wrocław

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Inetligentne domy Wrocław

Inetligentne domy Wrocław

Dzięki innowacyjnej metod można automatycznie sterować roletami w wszelkim domu, bramą wjazdową albo oraz innymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który prowadzi się całym domem, potrafi istnieć razem panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak mocno dzieli się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do starego oświetlenia, a potem szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest właściwym błędem!

Jak wyraża się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest pomyślne dla środowiska prostego nie jedynie ze względu na sprzyjanie energooszczędności, lecz oraz ze względu na ochronę ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a też z wieloma różnymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, otwartych na zbycie czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki mieszkaniowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na przestrzeń, nawet gdy jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest zastosowanie możliwości tej automatyki przy użyciu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W obecny postępowanie w wszelkiej chwili można stwierdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że lokal jest miły. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli planujemy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwłaszcza na tym, że pewne procesy mogą występować bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dużym wietrze, symulacja naszej obecności w zakładzie podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można jeszcze ograniczniki mocy również nowe wyposażenia i wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, stawanie się rzeczywistością. Skoro nie jest nas w lokalu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że ktoś istnieje w byciu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma pomysłu na ostatnie, jak korzystny jest polski pies (w obu faktach to ruchy powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), toż warto mieć kilku rzeczach, które uczynią swój nowy dom miejscem znacznie dużo przyjaznym dla psa. Dlatego też warto poświęcić swój wolny moment na przemyślanie rozplanowanie wszystkich obiektów w terenie budynku i proste zdefiniowanie miejsc dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i zdobyć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie potem chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i umiejętny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i pracować system razem ze Bogata postawić swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na diagramie, a Panasonic pracuje już ponad wieloma różnymi urządzeniami, jakie inteligentne domy Betacam będzie można łatwo dać do budowie, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie stanów w rezultacie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w ogrodzie bądź zawarcie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela ta jest tyle ciekawa, że potrafi dotyczyć niezależnie z tego albo korzystamy w bliskim domu wspomniany system SmartHome bądź oraz nie. Postęp technologiczny przydałby się do stworzenia takich sposobów inteligentnego domu, które pozwalają szybki montaż, i przy obecnym są prostą i łatwa metodą kontrolowania tego, co aktualnie dzieje się w zakładzie. Dzięki temu sporo urządzeń jednocześnie będzie mogło stanowić pytany zdalnie bądź zarządzany przez AI. Technologia smart home nie musi ograniczać się jednak właśnie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może kupić niesamowitą popularność, jest przestrzeń biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, może w toku 10 lat powstaną się one standardem, na analogicznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to nie miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to naprawdę kuszące perspektywy, należy mieć się z takimi problemami, które potrafią spotkać „po drodze”. System odpowiedzialny za nie pokazuje się z sieci czujników temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu oraz z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co więcej wszystkie kamery zainstalowane w zakładzie mają szansę również podglądu online, dzięki czemu możemy zauważyć, co dzieje się w polskim domu nawet w porządku naszej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a także zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak i obniżenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w biurowcu i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w zarządzaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która przemawia na zaletę takich rozwiązań, istnieje oraz to, że systemy inteligentnych domów idą na wykonanie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację budynku oraz wpisują się w zasady budownictwa ekologicznego. Że się wydawać, że wyposażenie zakładu w tak zaawansowaną metodę to niemożliwy temat, ale to wyłącznie złudzenie i każda przestrzeń może bronić się zautomatyzowana. Dzięki niemu możesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu lub telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie prostym kosztem możemy radować się komfortem który przekazuje nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po zmienieniu go w organizm „D2000i” Stoimy się użytkownikami w sumy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest ponad sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga to podłączenia dodatkowych modułów oraz co wewnątrz tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w styl ogólny oszacować gdyż chce od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki styl rozwoju zdejmie w perspektyw technologia smart home, już teraz wynosi ona kuszącą ofertę dla pań pragnących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale jeszcze tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Podobnie jak kilkanaście lat temuż wielu z nas dziwiło się, czy systemy solarne tak są energooszczędne, tak teraz możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również zewnętrznym), które działa na obecność lub luka w mieszkaniach i stopień natężenia naturalnego oświetlenia To i sterowanie ogrzewaniem w którymkolwiek z pomieszczeń w osobna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a ponadto sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy to wcześniej zostało wspomniane, urządzenia godzą się ze sobą drogą bezprzewodową, a nie wymagają okablowania, oraz co za tym idzie, ich budowa nie jest przykra dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu kobiet samą spośród najistotniejszych zalety, które daje instalacja w budynku tego sposobie planu będzie obecne, że przy wykorzystaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować wszystkimi systemami zainstalowanymi w budynku. Inteligentne być mogą się te głównie istotne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a dodatkowo inne, mniej znane elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod indywidualne sprawy. Przecież ten jeden czujnik (i po wypełnieniu odpowiednich ustawień), pewnie nie tylko włączyć światło, ale te uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wybierającej się w pobliżu wejścia cele i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą rację tego poradnika , dotyczącą chcenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że zgodnie z wiedzami tam zawartymi zgromadziłeś całe niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie rezygnujmy przesądom, że czym łatwo i dłużej pokazują się lampy wokół naszego domu, tym powstaje się bardziej pewny na wykonywanie złodziei, czy wandali. Niestety, wiedza tym, że inteligentne oświetlenie może być ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż nadal nie przebiła się do powszechnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto także przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na ostatnie, które kierowane są przez popularne marki na zbycie mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu także na podzielenie inwestycji na poziomy. Zdaniem tym ujmuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było sterować nimi z samego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy te komputer. Można więc powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do ostatniej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne broniło się tworzenie i wzmacnianie systemu, i to spowodowało za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Chciałbym wykonać w nim dość # inteligentnydom Co prawda w większości jest on teraz wykończony, czyli nie mam zdolności jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale myślę że co właściwie uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże kiedy odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma daje na latanie ponad 100 nowych produktów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a dodatkowo możemy sprawdzić, czy puściło ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i jeszcze automatycznie się otworzyła. Jak najbardziej praktyczna jest integracja oświetlenia rodzie z drugimi instalacjami; w praktyce znaczy to, że np. uruchomienie danej sprawy może łączyć się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze dużo osób określa się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, które są ze sobą połączone i zapewniają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak widać, wystarczy trochę podszkolić się z nowoczesności i przeznaczyć swój wolny chwila, aby móc samemu stworzyć taki inteligentny dom Co istotne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by przystosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem podejmuje się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z wybranego rozwiązania może wykonać samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która wie iż to rzeczywiście nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i zatrzyma się po tymże gdy będziemy w sposobie – właściwie będzie wyglądało działanie w zakładach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest narzędziem oryginalnym i bardzo praktycznym, zaoferowany w bardzo dogodnej formie, dzięki czemu jego budowa i organizacja zajmuje zaledwie kilka sekund, i nieskomplikowany proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w swoim domu każdy sam.

Komentarze: 69


noavatar.png
Krzyś 2018-09-10

Nie mogę jeść ani glutenu, ani mleka krowiego, za to mogę (i uwielbiam) kokosa. Dlatego z ogromnym zapałem zabrałam się za te kulki, żeby w końcu zjeść coś pysznego i słodkiego! niestety… własnie wyjadam wiórki ze szklanki ogóle się nie skleiły, a polewa nie była polewą tylko zbitą masą 🙁

noavatar.png
Gilbert 2018-09-10

😍😍😍 a jeszcze wczoraj szukałam wersji zdrowej baby wielkanocnej….i już mam 👍🏼 dziękuję 🌸

noavatar.png
Ciecimiar 2018-09-11

Ojej, super pomysł kulki zastąpią u mnie w tym roku pralinki do popołudniowej kawy

noavatar.png
Edytka 2018-09-11

Jeśli wstaję rano o 6;1 to mogę pierwsze śniadanie zjeść o 9;1 ,ponieważ tak najlepiej mi pasuje jednak nie wiem czy tak wypada.

noavatar.png
Fideliusz 2018-09-11

Przeciez to sa jakies prehistoryczne mity ze mikrofalowka jest niezdrowa. Jest duzo lepsza niz wygotowywanie wartosci odzywczych z warzyw gotujac je w garnku.

noavatar.png
Fryderyk 2018-09-11

Za mało soli w organizmie, szczególnie sportowca, prowadzi do osłabienia. Powinniśmy uzywać sól. Nie za duzo, ale i nie za mało. I jest sól nie „zdrowsza”, a „lepsza” i jest nią sól himalajska. Czy nie mam racji?

noavatar.png
Manuela 2018-09-11

Wygląda naprawdę smakowicie, będę musiała wypróbować ten przepis

noavatar.png
Filemon 2018-09-11

Kasiu, kiedy będzie dostępny mus kokosowy?

noavatar.png
Krystiana 2018-09-11

Tak, unikamy owoców.

noavatar.png
Smyslaw 2018-09-11

Zobaczyłem zdjęcie tych lekkich mięsnych gołąbków na parze i zgłodniałem. Chcę zrzucić, ale nie tylko masę, a tłuszczyk. Chciałbym mieć kratkę na brzuchu. Czu możliwe jest to dzięki basenowi i biegKasiu?

noavatar.png
Huberta 2018-09-11

Dziekuje za przepis dla dzieci.

noavatar.png
Rysiek 2018-09-11

Dzień dobry. Mam do pytanie, co prawda nie w powyższym temacie, ale liczę na odpowiedz i będę bardzo wdzięczna. Kontaktowalam się z wieloma dietetykami m.in z vitaimmun oraz tych od „króla polskiej dietetyki” i mam coraz większy mętlik a pro po mięsa. Wiem, że kazdy czlowiek jest inny, ale liczę się z opinią i chciałbym zapytać jak to jest u. Czy z białka zwierzęcego spożywa tylko ryby? w postach z 1 roku widzialam sprzeczne informacje w tym temacie..Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdraawiam 😉Wszystkiego dobrego w nowym roku

noavatar.png
Rafal 2018-09-11

Witaj mam pytanie odnoście cukrzycy. Czy da się ją wyleczyć?Pozdrawiam

noavatar.png
Irmina 2018-09-11

Potwierdzam – aktywność jest ważna!:))))))Pięknego dnia!:)Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Julia 2018-09-11

a to w i bywają produkty

noavatar.png
zuzia 2018-09-11

Jak mam zacząć wigilię od deseru skoro rodzinka robi ciepłe ryby?

noavatar.png
Egon 2018-09-11

Kasiu ten puding jest cudowny! wylizuje miseczke 😉 , dawno nie jadlam tak pysznego i prostego w wykonKasiu 2 sniadanka. Polecam!

noavatar.png
Rysiek 2018-09-11

Wlasnie robie przepis i sie zastanawiam do czego mleko ma byc? na nim ryz? co mysli o mleku z orzecha nerkowca? dobry zamiennik przy nie tolerancji laktozy?

noavatar.png
Dawida 2018-09-11

Mikrofala to najgorsze co może być !

noavatar.png
Apolloniusz 2018-09-11

Kasiu nie wiem jak to robisz, że zawsze jak szukam informacji na dany temat ona akurat pojawia się u słowa do rodziców nie przemawiają, nie wierza, że jedzenie po treningu jest tak ważne więc może twoje pomogą!Pozdrawiam

noavatar.png
Kalina 2018-09-11

Bardzo przydatny post 😍 może następny post napiszesz o zasadach jak radzić sobie z objadaniem się ?

noavatar.png
wirginia 2018-09-11

Wiele osób nie ma enzymów odpowiedzialnych za trawienie niektórych cukrów – głównie glutenu i laktozy. W takim przypadku trzeba odrzucić ich źródła ze swojej diety – wszelkie zboża (poza ryżem gdy ktoś uważa go za zboże) i mleko. Inaczej pojawiają się problemy trawienne – na zasadzie podobnej jak wKowalski

noavatar.png
Klementyna 2018-09-11

Odpowiednia dieta potrafi zdziałać cuda. Oprócz tego ja zażywam kapsułki z pierzgą pszczelą oraz witaminę c. Daje to znakomite efekty i prawie nigdy nie choruję

noavatar.png
Nawoj 2018-09-11

Kasiu prosze o wpis o.wlasxiwosxiach . I jak to dziala ??

noavatar.png
wawrzyniec 2018-09-11

Nie, tylko na płycie

noavatar.png
Dobrociech 2018-09-11

Wszystkiego co najlepsze. Rób swoje bo robisz to świetnie i jesteś po prostu dobrym człowiekiem 😘 niech ludzka zawiść nigdy nie wytrąci z równowagi, a zdrowie niech ci sprzyja.

noavatar.png
Cieszyrad 2018-09-11

Dzień dobry />Każda odsłona kulek mocy, które proponuje jest genialna ! ????Dzisiejszą nowa odsłonę na pewno zaraz wypróbuje. Na pewno będzie petarda!A czy zamiast kakao można użyć karob?Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia ♡

noavatar.png
Kasper 2018-09-11

UŻYWAM ! ale nigdy nie próbowałam się nim smarować czy spożywać czas moze zacząć xD tzw. w kosmetykach jak jest to pewnie w znikomach ilościach więc lepiej używać samego olejku.– mam pytanie ? ćwiczenie na coś daje ? jest to zdrowy ?Z 1 – ?.

noavatar.png
witoslaw 2018-09-11

Treningi na płytach 😉Zaprtaszam

noavatar.png
Lubomir 2018-09-11

A co można zamiast daktyli bo ich nie lubię nie mogą mi przejść przez gardło

noavatar.png
Herkules 2018-09-11

Nareszcie!!! bardzo się cieszę!

noavatar.png
Lucyna 2018-09-16

Wszystkie te wskazówki są istotne i przydatne. Tutaj mogę jednak napisać, iż każdy organizm jest inny i czasami zupełnie inaczej reaguje na to samo. Ale to tylko taka mała uwaga. A tak na prawdę to lepiej ćwiczyć z dziewczynami niż chłopcami. Bo raczej na dziewczynie można oko zawiesić. I są mimo wszystko piękniejsze. Tak jak pani. Twórczyni jednego z najlepszych blogów tego typu.

noavatar.png
wiktor 2018-09-16

Zastanawiam się jak smakują te babeczki posypane szpinakiem, mam w planie je w końcu niedługo zrobić

noavatar.png
Agata 2018-09-16

Taki sam przepis jak na batony????Tylko ze forma kulki

noavatar.png
Józefa 2018-09-17

Przeciez to sa jakies prehistoryczne mity ze mikrofalowka jest niezdrowa. Jest duzo lepsza niz wygotowywanie wartosci odzywczych z warzyw gotujac je w garnku.

noavatar.png
walenty 2018-09-17

Oczywiście, że są. Wyżej odpowiedziałam na komentarz odnośnie tego tematu.

noavatar.png
Honorat 2018-09-17

Kasiu a ja słyszałam ze cukier kokosowy to nic innego jak czysta sacharoza i ze ma taki sam indeks glikemiczmy jak zwykły cukier bo zanizyili ze 1 a w rzeczywistosci ma 1

noavatar.png
Konstancjusz 2018-09-17

e, to nie do) tylko do na początku😉

noavatar.png
Jowita 2018-09-17

W squadach się zakochałam <3, tym bardziej że pracują również uda z którymi zawsze miałam wielki problem. Ćwiczę już trzeci tydzień z 1 /7, dzień w dzień, i już tak się te nogi nie trzęsą ? i sama z siebie jestem dumna ? dziękuję ! <3

noavatar.png
Kasper 2018-09-17

Tez czekam kiedy rzucisz haslo:Zapisy na oboz start!Wierze,ze tym razem mi sie uda dostac albo inaczej ,wyslac na czas maila;-))

noavatar.png
Franciszka 2018-09-17

A co jeśli chodzi o pieczywo typu „wasa” czy wafle ryżowe, w tym przypadku, także nie należy łączyć ich np. z serkiem białym?

noavatar.png
Herman 2018-09-17

Dokladnie,porcja witamin wskazana dla wszystkich,pomietajmy o dzieciach,

noavatar.png
Leonid 2018-09-17

Około 6-8 sztuk. Ann

noavatar.png
Benita 2018-09-17

To nie czytaj. Nie róbmy draki o błąd ortograficzny, w dobie smartfonow i laptopów człowiek naprawdę szybko zapomina jak się co pisze i bez urazy ale to z kulturą i szacunkiem nie ma nic wspólnego. Kasia jest tylko człowiekiem.

noavatar.png
Libert 2018-09-17

Kasiu,a co sadzisz o zastapieniu bananow platanami?

noavatar.png
Apolinaria 2018-09-17

Prosze o cierpliwość.

noavatar.png
Mścisława 2018-09-18

ja piję taką kawę w weekendy:) zostawiam sobie przyjemność picia tej kawki na sobotę i niedzielę bo dobrym śniadanku, kiedy człowiek ma więcej czasu na celebrowanie śniadKasia :)))) pozdrawiam <3 jakie mleko kokosoweKasiu używasz?

noavatar.png
Irydion 2018-09-18

ja ostatnio też kupiłam mango, mieliśmy w domu zrobić koktajl jednak nie zdążyłam go spróbować;p nie było mnie dwa dni i postanowili go zrobić i wypić be-zemnie:(;p

noavatar.png
Ludomira 2018-09-18

Posilki bialkowe w pierwszej czy w drugiej polowie dnia?

noavatar.png
Magdalena 2018-09-18

Dziękuje za nowa inspirację ????

noavatar.png
Morzysław 2018-09-18

Hej Bardzo proszę o informację z jakiego powodu unikasz białko zwierzęce. Czy jest ono niezdrowe? tkanka tluszczowa się powiększa? bardzo to rozumiem.Dziękuję i pozdrawiam

noavatar.png
Kryspin 2018-09-18

Tak polecam ćwiczę z apka i naprawdę daje niezły wycisk. Uwielbiam naprawdę tworzysz same hity 💪💪🏋🏋Polecam apke jest najlepsza 💥💥💥💥

noavatar.png
Czasław 2018-09-19

A regeneracja?

noavatar.png
Nadia 2018-09-19

Pani mam pytanie. Z jakiego powodu należy moczyć suszone owoce we wrzątku? to nie spowoduje utraty witamin? góry dziękuję a odpowiedz.

noavatar.png
Orfeusz 2018-09-19

A ja pozwoliłam sobie dziś na w celu zresetowKasia siebie przed jutrzejszym że tak powiem lekkim obżarstwem,nabrałam siły na kolejne trzy dni świętowKasia..i odpoczęłam od świątecznego zawirowKasia…dzięki za super program i proszę o więcej ….pozdrawiam już świątecznie…

noavatar.png
German 2018-09-19

Pisałam juz na ten temat.Pozdrawiam

noavatar.png
Ludmar 2018-09-19

no mam nadzieję, że na tym nie koniec 😉

noavatar.png
Mścisława 2018-09-19

Dzięki za mega pozytywną energie ! na kolejny trening! tym razem ?

noavatar.png
Olimpia 2018-09-20

P. Kasiu – czy moge zastąpić make kasztanowa pełnoziarnista? ta druga jest wg. Pani zdrowa i dietetyczna?Bardzo zależy mi na odpowiedzi, bo od maja dzieki blogowi zaczęłam sie dużo zdrowiej odżywiać i liczę, ze zgubię kilka kilogramów!Pozdrawiam – od niedawna stała czytelniczka 😉

noavatar.png
Ciechosław 2018-09-20

Zgadzam się z tym w 1 % . Mam córki 1 i 5 lat. Obie jedzą dużo warzyw i owoców od początku. Nawyki żywieniowe które w nich wykształciłam procentują teraz. Nie są uzależnione od słodyczy. Ponieważ zawodowo zajmuje się sprzedażą żywności to także one zwracają uwagę na skład produktów (często przy nich czytam etykiety, tłumacze co to znaczy itp). Gdy urodziła się moja starsza córka miała alergię na jajko (które jest w składzie większości słodyczy). Nie jadła nic z jego składem przez prawie 3 lata. Dzięki temu nie pociąga ją słodki smak. Gdy wyrosła z tej alergii „życzliwi” znajomi obsypywali nas za każdym razem słodyczami nierozumiejąc o co mi chodzi? „żałuje” dziecku cukiereczków. A ja jej po prostu tłumaczyłam z czego to jest zrobione. Straszyli że i tak będzie się rzucać na słodycze. Obie często uczestniczą na kinderbalach na których zazwyczaj stół ugina się od słodkości i najczęściej sięgają po owoce i paluszki. Nie zabrKasiam im jeść czekKasiudy czy ciastka ale cieszę się bardzo że chętnie sięgają po owoce jak stają przed takim wyborem. Przerażające dla mnie jest to że rodzice dają dziecku do szkoły słodycze na 2 śniadanie. Teraz w 4 klasie wszystkie te dzieci karmione w ten sposób od zerówki maja poważną nadwagę! się, że piszesz o żywieniu dzieci. Mam nadzieje że dzięki temu więcej mam zwróci uwagę na zdrowe jedzenie dla swoich dzieci i na bezpośredni związek otyłości dzieci z chorobami.Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia na

noavatar.png
Eustacjusz 2018-09-20

Czy koncentrat z buraków musi być jakiś eko?1,5 litra wody??? wieczorem.

noavatar.png
Iryda 2018-09-20

Kochana śledzę bloga od niedawna. W nosie mam niepochlebne komentarze na temat i hasła typu gdyby nie to… kreatywną osobą która ruszyła swoje 4 litery dawno temu, motywujesz innych i wspierasz, a do tego robisz to z uśmiechem na ustach. Dla mnie jesteś życiową wariatką, która kieruje się zasadą – kimkolwiek jesteś, życzę dobrze. Dzięki za ten tekst bo pomimo tego że kanapowcem nie jestem i ćwiczę 3 razy w tygodniu to dobre słowo przyda się i każdemu buziaki!

noavatar.png
Longin 2018-09-20

Niestety potwierdzam 😞 ja rowniez spotykam sie z podobnymi komentaarzami. Inni tez mowili mi ,, bez przesady z tym zdrowym jedzeniem, a ja sie im jeszcze tlumaczylam wiecie co drogie nie ma sie co tlumaczyc ze zdrowego odzywiKasia tylko robic swoje a jak komus cos nie pasuje to jego problem 😉 dla wszystkich moc bedzie z 👍

noavatar.png
Iwona 2018-09-20

Czesc mozesz napisac cos wiecej o tym proszku zasadowym polecasz i z jakiej strony zamawiasz?….piszac wywar z gotowanego, złocistego siemienia lnianego mialas na mysli np len mielony zalany goraca woda? ps. świetne są posty na blogu,jestem osoba wiecznie w ruchu :)- zamiłowanie do sportu + dwójka maluchów- wpisy sa bardzo ciekawe i przydatne :),świetna robota:) pozdrawiam

noavatar.png
Dorian 2018-09-20

O matko, to jest rewelacyjne! ze sklepu się przy tym chowa! i smak pierwsza klasa! super gęstnieje po przelKasiu i jest mega puszyste 😍 więcej takich przepisów!

noavatar.png
Sylwester 2018-09-20

Dziękuję za odpowiedź

noavatar.png
Ilza 2018-09-20

Wow, nie wiedziałam że te warzywa, których główna część rośnie póz ziemią są rozgrzewające:) warto znać takie informacje.

noavatar.png
Nela 2018-09-20

Kasiu a co powiesz o mące orkiszowej? że zawiera gluten, ale chyba jest zdrowsza od pszennej i ma mnie glutenu? raczej nie …

noavatar.png
Stefania 2018-09-20

Brakowało mi właśnie takich ćwiczeń. Ostatnio trochę bolą mnie mięśnie pleców i od kiedy byłam w ciąży z jednego pośladka promieniuje ból do łydki. Dzisiaj zrobię i mam nadzieję, że po jakimś czasie się polepszy

Top